Efekt jojo

Autorski program motywacji efektywnej

puzzleCzy kojarzysz efekt jojo? Znasz osoby, które próbowały stosować diety i chudły, ale potem ich waga wracała do poprzedniej lub nawet wzrastała?

Wiesz, że tak samo może być z motywacją?

Wiele osób szuka motywacji, czyta książki, ogląda filmy, słucha motywacyjnych mówców. Ich motywacja szybko wzrasta, lecz jeszcze szybciej maleje.

Też tak masz?

Rozpoczęłam podróż poszukując przyczyny – znalazłam ją i wiem, że na efektywną i długotrwałą motywację składa się wiele czynników.

Odnalazłam klucz do tego jak z Tobą pracować, byś rozwinął skrzydła dzięki efektywnej motywacji połączonej z wewnętrzną siłą.

Dzięki pracy ze mną:

  • odnajdziesz źródło wewnętrznej siły, którą wykorzystasz w obszarze zawodowym i prywatnym
  • dotrzesz do sedna swojej motywacji
  • ustalisz swój własny, unikalny system na utrzymanie jej na wysokim, trwałym poziomie przez cały proces realizacjo swojego celu
  • znajdziesz sposób, by przełożyć swoją motywacyjną strategię na realizację innych celów i zadań do których będziesz potrzebował konkretnych efektów

Trudność w zbudowaniu efektywnej motywacji na wysokim poziomie polega na tym, że składa się na nią kilkanaście elementów, których ułożenie w jeden pełny obraz warunkuje jej długotrwałe funkcjonowanie.

POSZUKAJ ZE MNĄ ELEMENTÓW SWOJEJ UKŁADANKI, UŁÓŻ JE W JEDNĄ STABILNĄ CAŁOŚĆ I DAJ SOBIE SZANSĘ NA OSIĄGANIE NIEPRZECIĘTNYCH REZULTATÓW W RÓŻNYCH OBSZARACH SWOJEGO ŻYCIA

Dzięki motywacji EFEKTYWNEJ nie ustaniesz, nie zrezygnujesz nawet jeśli pojawią się przeszkody i trudności. Będziesz je w stanie przezwyciężyć dzięki potężnej sile, która w Tobie drzemie.

SPRAWDŹ JAK WYDOBYĆ TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ
Natalia Pulczyńska Coach Motywacji Efektywnej

Adres:

  • ul. Wojska Polskiego 65A, p.112
  • 85-825 Bydgoszcz
Pełny kontakt