Opinie klientów

Krzysztof - manager (9 stycznia 2019)

Na proces coachingowy z Natalią zostałem skierowany w ważnym dla mnie momencie.Z doradcy klienta zostałem wyłoniony na zarządzającego zespołem. Nie byłem gotowy na taki awans, wciąż słyszałem - "nie siedź w butach doradcy". Stalem w miejscu, coś mnie blokowało, by ruszyć do przodu i zacząć skutecznie działac w nowej roli. Podczas spotkań uporządkowałem w sobie obszary działań i tego, co umiem a czego muszę się nauczyć oraz dostrzegłem moje umiejętności. Dzięki poszerzeniu perspektywy poczułem się wzmocniony i poczułem wysoką energie i motywację do działania na nowym stanowisku. Te zmiany przełożyły się bardzo na wyniki mojego zespołu. Gdy kolejny raz poczuję, że stoje przed wyzwaniem - zgłoszę się właśnie do Natalii.
9 stycznia 2019 

Anna - księgowa (25 maja 2018)

Od pierwszej chwili kiedy się spotkałyśmy nawiązałyśmy bardzo dobry kontakt. Jest to osoba niezwykle ciepła i sympatyczna, ale jednocześnie konkretna. Trafiłam do niej w najtrudniejszym momencie mojego życia gdzie każdy wybór wydawał się błędny. To co zyskałam to przede wszystkim odzyskanie wiary we własne możliwości. Spokój wewnętrzny i uporządkowanie myśli pozwoliły na obiektywne ocenienie sytuacji i podjęcie decyzji. Byłam w stanie okreslic czego chce i jak mam to osiągnąć. Polecam serdecznie!!!

Elżbieta - psycholog/muzyk (15 września 2017)

Bardzo dobry coach i niezwykle sympatyczna, serdeczna osoba. Już jedno spotkanie przyniosło mi dużo przemyśleń i dodało motywacji i pewności w działaniu. Natalia potrafi zarówno dać czas na zastanowienie i zajrzenie wgłąb siebie, jak i asertywnie przerwać wypowiedzi, które odbiegają od tematu :). Dzięki temu miałam poczucie, że z dużym szacunkiem odnosi się do naszego wspólnego czasu i celu naszego spotkania. Było to dla mnie pierwsze doświadczenie z coachingiem i swego rodzaju sprawdzenie, co to takiego jest, przyznam, że miała w sobie trochę dystansu. Po spotkaniu wyszłam z poczuciem, że "to działa!" i naprawdę dużo można wziąć dla siebie z takich sesji. Spotkanie przełamało moją nieufność do tej metody pracy :). Zdecydowanie bardzo dobry coach! Polecam!

Monika - Kadrowa (23 maja 2017)

Coaching z Natalią pomógł mi dostrzec, ze warto dbać o siebie robić więcej rzeczy dla siebie. Tylko Ja szczęśliwa i pogodzona sama ze sobą mogę emanować pozytywna energia. Zrozumiałam, ze jestem równie ważna i wartosciowatak jak inne osoby które mnie otaczają. Zwróciłam uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Spojrzałam na siebie z zewnątrz i dostrzegłam proste rozwiązanie niektórych problemów. Nauczyłam się nie odkładać niczego na później i rozwiązywać problemy na bieżąco. Natalia jest osobą otwartą, ciepłą i pełna optymizmu. Wprowadziła bardzo miła atmosferę, czułam się rozluźniona i łatwo mogłam się otworzyć. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w sesjach coachingowych. Polecam!

Paulina - matematyk (11 marca 2015)

Postawiony cel osiągnięty - dostałam pracę o którą się starałam. Rzeczowo. Konkretnie. Na temat. I przede wszystkim doszłam do tego w moim przekonaniu o własnych siłach - odpowiadając sobie na celne pytania coucha - Natalii. Każdemu życzę takiego towarzysza w rozterce czy to życiowej, czy zawodowej.

Monika - wykładowca akademicki (20 stycznia 2014)

Czas spędzony z Natalią na coachingu był najlepszą inwestycją we mnie!!! Podczas tych spotkań była jak dobry przewodnik górski-prowadziła mnie wąwozami moich życiowych sytuacji, jednakże cały czas konsekwentnie podążając w kierunku szczytu-abym wreszcie finalnie mogła spojrzeć na wszystko z góry i samemu oceniła sytuację, widoki i perspektywy :) Aż sama byłam zdziwiona,że przeszłam tak daleką drogę, a wnioski nasunęły się same!!! Znaczącą rolę odegrało też łagodne usposobienie Natalii i kojący głos, a Jej wewnętrzny spokój także mi się udzielił !!! Polecam, bo naprawdę warto zainwestować w swój rozwój, a sesja właśnie u Natalii jest rzeczywiście warta tych pieniędzy!!! POLECAM TEGO COACHA!!!

Karolina - Psycholog (4 stycznia 2014)

Coaching jest niesamowity, bo inspiruje nas samych do rozwiązania problemu. Natalia jako coach zadawała rzeczowe pytania, dzięki którym szerzej spojrzałam na mój dylemat (nawet psycholodzy takowe mają ;). Przy jej pomocy wygenerowałam kilka sposobów na rozwiązanie sytuacji. Udało mi się wcielić je w życie z pozytywnym skutkiem.

Asia - Fizjoterapeuta (24 listopada 2013) 

Polecam coaching u Natalii. Wystarczyło jedno spotkanie abym mogła "ruszyć się" z miejsca w którym byłam. Tego rodzaju spotkania mobilizują, zachęcają do zmiany i do podjęcia konkretnych działań w życiu. Polecam serdecznie, tym bardziej, że Natalia jest niesamowicie otwartą, miłą, umiejącą słuchać osobą- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Asia - terapeuta zajęciowy (17 sierpnia 2013) 

Totalnie polecam spotkania z coachem Natalią. Spotkania z Nią pokazały mi nie tylko ile we mnie jest potencjału i ile jestem warta, ale także zaskoczyły mnie tym, że tak naprawdę to JA SAMA znałam odpowiedzi na trapiące mnie problemy. Jednak nie sądzę, że kiedykolwiek sama bym na nie wpadła :) Nauczyłam się patrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy (czasem nawet z kilku różnych stron naraz), co sprawia, że jestem bardziej pewna podejmowanych przeze mnie decyzji. Pomogło pogodne usposobienie Natalii i atmosfera zaufania, jaką buduje - człowiek może czuć się przy niej sobą. Mogę śmiało powiedzieć, ze jeśli coś kogoś trapi (tak jak mnie swego czasu), śmiało warto uderzyć do niej. A nawet jeśli wszystko gra i ktoś jest ciekaw, ile możliwości w nim siedzi - coaching u Natalii też mu bardzo posłuży. Uważam, że nie ma osoby, która (choćby po jednym spotkaniu z nią) powiedziałaby, że było ono bezowocne.

Mikołaj - inżynier (1 lipca 2013) 

Natalię Jędrzejewską poznałem podczas spotkania Klubu Toastmasters Bydgoszcz. Natalia okazała się osobą zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia, dlatego zdecydowałem się na indywidualną sesję coachingową. Odbyłem cykl 8 sesji coachingowych w okresie marzec-czerwiec 2013r. Podczas sesji znalazłem odpowiedzi na moje pytania, obrałem nowy kierunek i zdobyłem nową siłę na realizację moich planów. Natalia wykazała pełen profesjonalizm podczas odbywanych sesji coachingowych. Pokazywała jak spojrzeć na analizowane sytuacje z innej perspektywy i nakierowywała na odnajdywanie w sobie siły. Uważam, że jest to osoba godna polecenia.

Joanna - trener/szkoleniowiec (9 kwietnia 2013) 

Coaching u Natalii polecam każdemu kto czuje, ze potrzebuje zmiany. Wszystkie działania Natalii w trakcie sesji skierowane są rozwój klienta w atmosferze zaufania. Nie zawsze jest łatwo, ale zawsze to cenne doświadczenie:) Polecam

SPRAWDŹ JAK WYDOBYĆ TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ
Natalia Pulczyńska Coach Motywacji Efektywnej

Adres:

  • ul. Wojska Polskiego 65A, p.112
  • 85-825 Bydgoszcz
Pełny kontakt