Zacznij wreszcie osiągać cele dzięki odkryciu swojego profilu efektywności

Czy istnieje uniwersalny sposób na szybkie i skuteczne osiąganie celów? Nie.
Czy samo czytanie rozwojowych książek, udział w szkoleniach i webinarach sprawi, że w końcu zaczniesz realizować swoje plany? Nie.
Kluczem jest
poznanie swojego profilu efektywności 
i na jego podstawie utworzenie
własnej unikalnej strategii działania
Jeśli będzie dopasowana do Twojego stylu funkcjonowania, oprzesz ją na solidnych fundamentach, dzięki czemu żadna przeszkoda nie zatrzyma Twojej motywacji i determinacji.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich efektów, a nie zmienisz nic w sposobie działania, nadal efekty będą marne. Czujesz, że już jesteś w ty błędnym kole? Jesteś blisko myślenia, że coś z Tobą nie tak?
To nie jest Twoja wina, po prostu stosujesz metody, które nie sprawdzą się u Ciebie nawet jeśli inni dzięki nim przenoszą góry. Czy nie nadszedł właśnie czas, by to zmienić?

Einstein mawiał, że szaleństwem jest oczekiwać nowych rezultatów, postępując wciąż tak samo.

Więc albo będziesz powtarzał swój dotychczasowy schemat i zostaniesz w miejscu, w jakim jesteś, albo dokonasz chociaż jednej zmiany i w końcu dotrzesz do miejsca, w którym chciałbyś być.

puzzleDlaczego poznanie swojego profilu jest tak ważne dla efektywności?
Potrzebujemy odnaleźć sposób działania, który najbardziej do nas pasuje, dzięki czemu będziemy w stanie skuteczniej organizować pracę np. zapobiegając wielu trudnościom, bo często nie jesteśmy świadomi, tego, że sami kładziemy sobie kłody pod nogi. Tylko wtedy w krótkim czasie będziemy osiągać to, czego pragniemy, a wymówki i blokady zostawimy w tyle.

Dlaczego poznanie swojego profilu samemu jest tak trudne?
Działamy w wyuczonych schematach, które znamy od dzieciństwa, jeśli są nieskuteczne stosujemy metody poznane z książek lub stosowane przez innych. ale, jeśli nie są one dostosowane do nas – nie będą skuteczne.
Na co dzień nie mamy czasu na zastanawianie się w jakich warunkach jesteśmy efektywni. Nawet osoby, które od lat interesują się rozwojem osobistym często szukają złotych metod, próbują jedną po drugiej i przepełnieni frustracją szukają tej najbardziej efektywnego sposobu metodą prób i błędów. Jest to bardzo czasochłonne, a niestety często nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Dlatego warto skorzystać z możliwości poznania metod, które pozwolą nam szybciej i skuteczniej osiągać cele, a o których byśmy nigdy nie pomyśleli (mój osobisty przykład w dalszej części).
Zapraszam Cię do rozwiązania testu określającego Twój profil efektywności (motywacyjny kod DNA). Ma podstawy naukowe i jest on oparty o wieloletnie międzynarodowe badania.
Po rozwiązaniu testu otrzymasz na maila 1 z 16 różnych wersji edytowalnego E-booka „Osiągaj cele na własnych zasadach – odkryj swoją unikalną strategię działania”
Twój egzemplarz będzie dopasowany właśnie do Twojego profilu. Zawiera on praktyczne wskazówki związane z wynikiem. Pokazuje on Twój sposób działania i warunki, które muszą być spełnione, by bez oporów osiągać cele. To o wiele więcej niż opis, który pokazuje większość testów, wskazując na cechy typu jesteś pracowity, lojalny itp.
(Edytowalny pdf czyli taki, w którym możesz na telefonie czy komputerze zapisywać swoje notatki, wykonywać w nim ćwiczenia, wystarczy kliknąć kursorem w wyznaczone miejsca i pisać na klawiaturze).
Otrzymasz też:
→ wskazówki jak organizować pracę i zadania, by pracować efektywnie
→ zestaw pytań (np. Dlaczego ten cel jest dla mnie ważny?), kiedy na nie odpowiesz – podniesie się Twoja motywacja i gotowość do podjęcia działań.
→ mocne strony profilu oraz sposoby jak je użyć, by osiągać cele na podstawie strategii, którą sam utworzysz.
(Informacja o tym, czy np. jesteśmy efektywni w środowisku dynamicznym, czy stałym może być dla nas kluczowa dla wydajności pracy. Nie zastanawiałam się nad tym, czy rutynowe działania osłabiają moją motywację. Kiedy zobaczyłam mój wynik - nagle mnie olśniło – to jeden z czynników, który mnie powstrzymywał przed skutecznymi działaniami. Wystarczyło dokonanie drobnych zmian i nagle zaczęłam osiągać rezultaty. Kiedy poznałam kolejne warunki, o które potrzebuję zadbać, wiedziałam już jakie popełniałam błędy próbując osiągać cele i dlaczego było mi tak ciężko.) 

e-book-okladka


Koszty porównywalnej jakości testów opartych na badaniach zaczynają się od ok 100zł i sięgają nawet kilkuset złotych. Ja, w o wiele niższej cenie, oprócz wyniku daję Ci o wiele więcej, gdyż pracując z  moją książką zaczynasz wdrażać poznaną wiedzę i wprowadzasz w życie konkretne zmiany, dzięki czemu uzyskujesz konkretne efekty i sprawniej zaczynasz osiągać cele.  


JAK WYGLĄDA PRACA Z E-BOOKIEM I DLACZEGO PRZYNOSI TAK WYSOKIE EFEKTY?

Krok 1 – określenie profilu efektywnego działania

(Test, który wykonasz jest rozszerzoną wersją testu Tamary Love dostosowaną przeze mnie do polskich realiów, składającą się z większej ilości pytań, co pozwala określić Twój typ z ponad podwójną dokładnością.)
Oczywiście wynik jest tylko pierwszym krokiem – zestawem wskazówek dotyczących stylu działania, mocnych stron oraz pułapek. Dostajesz listę warunków, które sprzyjają efektywności i ją niszczą.

Z całego pakietu wybierasz to, co czujesz, że z Tobą rezonuje. Składasz te wszystkie elementy w jedną całość, by stworzyć swoją unikalną strategię działania.

(Kiedy sama dowiedziałam się dlaczego nie jestem w stanie wykonywać rutynowych ćwiczeń w domu - przestałam się za to obwiniać. Dokonałam małej zmiany, która diametralnie wpłynęła na efektywność mojego działania. Dostrzegłam też wartość w tym, że nie jestem idealna. To wspaniałe mieć taką świadomość, a jednocześnie poczuć siłę, by zdobywać to, co bliskie memu sercu.)
Krok 2 – Pigułka wiedzy
Pigułka wiedzy, badań naukowych i ciekawostek o sednie motywacji napisana bardzo przystępnym językiem wyjaśni Ci jak budowa i funkcjonowanie mózgu wpływają na nasze funkcjonowanie i nas sabotuje. Jak mózg nas oszukuje i co z tym zrobić, by zaczął nas wspierać. Odpowiedź na pytanie dlaczego nie osiągamy celów i jak temu zaradzić może być dla Ciebie początkiem drogi, by zacząć je realizować.
(Mi poznanie tej wiedzy przyniosło ogromną ulgę. Powstrzymywałam się od działania, gdyż ulegałam pułapkom fizjologii. Jak już je poznałam – odetchnęłam i przestałam powtarzać sobie, że to ze mną jest coś nie tak. Co ważne – dzięki poznaniu moich unikalnych czynników, utworzyłam strategię jak zacząć. Blokada od razu puściła i wskoczyłam z 1 na 5 bieg. Brzmi niewiarygodnie! A jednak. Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak pięknie poczuć wiatr we włosach wciskając gaz do dechy. Przyspieszenie nie z tej ziemi…)
Krok 3 - Indywidualny Plan Rozwoju 
Masz już puzzle Twojej efektywności ułożone w jedną całość.
Wiesz jakim pułapkom ulegałeś i jak sobie z nimi poradzić.
Teraz czas na podróż, podczas której wyznaczysz sobie jeden konkretny cel, i dzięki mojemu wsparciu osiągniesz go lub wyznaczoną jego część przechodząc przez 11 etapów.
Po drodze wykonasz 27 ćwiczeń oraz 2 zadania specjalne. Pamiętaj – notujesz wszystko bezpośrednio w edytowalnych polach e-booka! Wystarczy kliknąć i pisać na klawiaturze
Podczas drogi przyjrzysz się m.in.
→ przeszkodom i ustalisz strategię pokonywania pokus
→ stratom, które blokują i stratom, które uwalniają
→ jak przestać szukać wymówek związanych z brakiem wpływu na niektóre sprawy
Na ponad 100 stronach dzielę się tym, co zdobyłam przez kilkanaście lat zgłębiania wiedzy o motywacji, efektywnym osiąganiu celów oraz latami doświadczeń pracy z Klientami.
Wiedzę, którą zdobędziesz i umiejętności, które posiądziesz będziesz mógł wykorzystać:
→ w życiu osobistym
→ w życiu zawodowym
→ w obszarze motywowania dzieci
(podpowiem jak dzięki prostym technikom pomóc im kreować motywację wewnętrzną zamiast skupiać się na karach i nagrodach – sprawdzone na własnej córce :)
Korzystając z otrzymanej publikacji, zapisując odpowiedzi i wnioski z ćwiczeń, tworzysz swoją unikalną strategię osiągania celów. Przechodzisz odpowiednio przez wszystkie etapy budowania silnej motywacji od stawiania jej fundamentów, aż po konkretne techniki i sposoby ich zastosowań.

Uchronisz się dzięki temu od zagrożenia wahań motywacji, kiedy to jej poziom szybko rośnie pod wpływem impulsu, a za chwilę jeszcze szybciej opada. Ty - tworząc fundament krok po kroku – nie będziesz musiał się martwić o to, że poziom efektywności i motywacji opadnie.

→ Teraz, dzięki strategii, którą utworzyłeś, osiągnięcie nawet trudnego i wymagającego celu nie będzie dla Ciebie problemem.
→ Jak już odnajdziesz swój unikalny sposób działania, gdy nadejdzie potrzeba szybkiego i skutecznego sięgnięcia po wymarzony efekt - nie zawahasz się go użyć.
→ Zadania w e-booku nawiązują do Twojego profilu efektywności więc budujesz swoją strategię, która odnosi się właśnie do Ciebie.
→ Prowadzę Cię za rękę, krok po kroku, nie pozwalając Ci się zgubić nawet jeśli przyjdzie zniechęcenie.
→ Kiedy docierasz do ostatniego ćwiczenia – opisujesz już trzy pierwsze wykonane kroki.
→ 
Kończąc podróż z przewodnikiem - jesteś w miejscu, gdzie osiągnąłeś już cel, bądź konkretny, wyznaczony wcześniej, jego etap.
→ Ponadto, masz już zbudowany fundament motywacji oraz gotowe strategie i techniki dopasowane do Twojego motywacyjnego stylu. 

Podsumowanie: wypełniasz test, otrzymujesz publikację w postaci edytowalnego E-booka (1 z 16 wersji, w zależności od wyniku), który na ponad 100 stronach zawiera:

1. wynik + opis Twojego profilu efektywności
2. Część teoretyczną – 6 krótkich, konkretnych rozdziałów
3. Część praktyczną – Plan Rozwoju składający się z 11 etapów, które przechodzisz realizując swój konkretny cel. (27 ćwiczeń + 2 zadania specjalne, które wykonujesz w tym pliku klikając kursorem w odpowiednie miejsca i pisząc odpowiedzi oraz notatki na klawiaturze.)

Na sam koniec metafora: czasami będąc rybą chcemy nauczyć się latać i efektywnie działać w powietrzu lub na lądzie. Dziwimy się wtedy, że nasze płetwy nie unoszą nas do nieba, a turlając się po ziemi brakuje nam powietrza. A wystarczy, że odnajdziemy nasze miejsce, by poczuć się jak ryba w wodzie i wreszcie zacząć się realizować. Nie musimy zmieniać zawodu ani celów. Po prostu dostosować warunki. Sami nie zawsze jesteśmy w stanie sami je odpowiednio dobrać, działamy po omacku. Jak już uświadomimy sobie, że nasze miejsce jako ryby jest w wodzie – w końcu zaczniemy działać efektywnie i realizować swój potencjał.

Oto opinie zadowolonych klientów:

opinia Pawła z fbopinia Paulinyy

opinia Iwonyopinia Oliwii
Jeśli mnie jeszcze nie znasz...
DSC_1220a — kopia
Jestem Natalia Pulczyńska, wykładam psychologię kierowania i przywództwa oraz psychologię obsługi klienta na Wyższej Szkole Gospodarki. Od ponad 10 lat wspieram w rozwoju managerów i wścieli firm, dzięki czemu stają się bardziej efektywni i osiągają ponadprzeciętne rezultaty rozwojowe i biznesowe. Założyłam Instytut Motywacji Efektywnej – jednostkę badawczo szkoleniową, badając najbardziej aktualne czynniki motywacji i efektywności u pracowników na różnych szczeblach. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe i regularnie uczestniczę w superwizjach organizowanych przez Izbę Coachingu.
Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas licznych konferencji (m.in. Kody Kobiecości), prowadzę wykłady podczas seminariów naukowych, np. Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące motywacji m.in.: Twój klucz do motywacji w biznesie, Naukowe tajemnice motywacji. 
Sama wiele lat szukałam złotego sposobu na osiąganie wysokich efektów, aż dotarłam do miejsca, w którym sama stworzyłam moją unikalną strategię działania. Za symboliczną kwotę możesz mieć jak na dłoni swój profil efektywności oraz otrzymać wskazówki jak z niego korzystać, by zwiększyć swoją efektywność.

Kliknij w poniższy przycisk i zacznij efektywnie osiągać cele na własnych zasadach.

Cena: 127 47 (Najniższa średnia cena z 30 dni przed wprowadzeniem promocji - 127zł)

Natalia Pulczyńska Coach Motywacji Efektywnej

Adres:

  • ul. Wojska Polskiego 65A, p.112
  • 85-825 Bydgoszcz
Pełny kontakt